Otwarcie sezonu dla Mistrzów Polski. ŁSTW Ocmer wygrywa z Alfą Gorzów 16:7

Piotr Michalski  ŁSTW

W inauguracyjnym meczu Ekstraklasy  ŁSTW Ocmer pokonał Alfę Gorzów 16:7. Nasz zespół jak przystało  na aktualnego Mistrza Polski od pierwszych minut zdominował tegorocznego beniaminka Alfę Gorzów wygrywając pierwszą kwartę 4:0. Kolejne kwarty również toczyły się pod dyktando naszej drużyny 5:5, 4:3 i 3:1. Cały zespół rozegrał niezłe zawody , ale na szczególne wyróżnienie zasługuje kapitan zespołu Piotrek Michalski zdobywca 7 bramek  oraz Marcin Bar, Bartek Troczyński i Grzesiek Knap mądrze grając w ataku i obronie. Również bardzo udany debiut zaliczył nowy nabytek naszej drużyny Białorusin Nikita Chuprina zdobywając 5 bramek i wygrywając wszystkie wznowienia.  Rewanż w niedziele o godzinie 11.