W rewanżu Mistrz ponownie górą. ŁSTW Ocmer vs Alfa Gorzów 14:7

piłka wodna Łódź Michalski Piotr

Rewanżowy mecz pomiędzy ŁSTW Ocmer i Alfa Gorzów jak można było był bardziej emocjonujący niż sobotnie spotkanie. Gorzowianie rozpoczęli mecz bez kompleksów i po bardzo zaciętej pierwszej kwarcie prowadziliśmy tylko jedna bramką (2:1). Oba gole zdobył kapitan Piotrek Michalski.  W kolejnych kwartach oba zespoły popełniały sporo błędów. W naszym zespole ciężar walki wzięli na siebie najbardziej doświadczeni: Knap, Troczyński, Bar, Michalski i wypracowując kilku bramkową zaliczkę w drugiej kwarcie mieliśmy bezpieczną przewagę, co pozwoliło na kontrolowanie gry. Mecz zakończył się wynikiem 14:7. Należy podkreślić również bardzo dobrą grę w obu meczach naszego bramkarza Janka Szabłowskiego, który obronił kilka trudnych strzałów gorzowian w tym rzut karny.  Niestety drugi mecz pokazał, że jeszcze jest sporo mankamentów do usunięcia. Rozgrywanie przewagi, obrona i dokładność podań to elementy nad które trzeba koniecznie poprawić przed meczami z Arkonią Szczecin.

ŁSTW Ocmer vs Alfa Gorzów 14:7 (2:1; 5:2; 3:2;4:2)
Bramki dla ŁSTW Ocmer: Michalski 4, Dubelir 2, Troczyński 2, Sielski 2, Knap 2, Bar 1, Chuprina 1