ŁSTW Ocmer wzmacnia skład

Jak informuje Zarząd Klubu ŁSTW,  nowym zawodnikiem ŁSTW Ocmer od dziś jest  Andrzej Maciejewski. Przeciągające się procedury transferowe spowodowały, że dopiero teraz będzie grał w naszej drużynie zarówno seniorów (  Ekstraklasa) jak i Mistrzostwach Polski Młodzieżowców U- 21.   Maciejewski ( rocznik 1998) jest wychowankiem Pałacu Młodzieży Warszawa. Ostatnie dwa sezony grał w Legii Warszawa, jest również członkiem Kadry Narodowej Seniorów.  Maciejewski może grać zarówno na pozycji obrońcy jak również centra. Dobrze pływa do kontry i posiada niezły strzał.  Na turnieju w Sztokholmie zdobył 13 bramek będąc mocnym punktem naszego zespołu. Na pewno jest to spore wzmocnienie naszej drużyny zarówno w ofensywie i obronie.  Witamy na pokładzie i życzymy udanych meczów !!!!!