Firma ENIKA Sp. z o.o. ponownie z  Łódzkim Sportowym Towarzystwem Waterpolowym. Waterpolowego.

Sukces to symbol, który połączył nasz klub z jednym z najlepszych łódzkich przedsiębiorstw. Niezwykle miło nam poinformować, że od listopada firma ENIKA Sp. z o.o. jest oficjalnym sponsorem Łódzkiego Sportowego Towarzystwa Waterpolowego.
Enika Sp. z o.o. powstała w 1992 roku. Przedmiotem działalności firmy jest projektowanie, produkcja i serwis urządzeń energoelektronicznych dla taboru kolejowego, tramwajowego, trolejbusowego, autobusów elektrycznych oraz dla przemysłu. Podstawowym celem strategii firmy jest oferowanie niezawodnych, niedrogich w eksploatacji i nowoczesnych produktów dostosowanych do potrzeb klientów.
ENIKA Sp. z o.o. dysponuje zaawansowanymi programami do projektowania i symulacji, nowoczesnymi urządzeniami pomiarowymi umożliwiającymi m.in. samodzielne badania klimatyczne oraz badania widma zakłóceń elektromagnetycznych. Naszych Klientów otaczamy fachową opieką wdrożeniową obejmującą: serwis technologiczny, szkolenia dla pracowników, pomoc przy uruchamianiu nowych urządzeń oraz aktywne uczestnictwo w rozwiązywaniu problemów technicznych.
Posiadane certyfikaty (ISO/TS 22163:2017 i ISO 9001:2015) dowodzą jak dużą wagę przykładamy do wysokiej jakości produktu oraz pełnego zaspokajania oczekiwań klientów.
Mamy nadzieję, że współpraca będzie owocna dla obu stron, a wyniki sportowe naszych waterpolistów potwierdzą sensowność współpracy.
Więcej informacji na temat naszego partnera na www.enika.pl