Rewanż dla Legii

W rewanżowym meczu Legia pokonała nasz zespół ŁSTW Politechnika Łódzka Ocmer 12:8 (2:3,1:1,4:2,5:2). Dzisiejsze spotkanie nasza drużyna rozpoczęła dosyć ospale, nie wykorzystując w dwóch pierwszych kwartach kilku przewag i kontrataków, pozwalając Legii utrrzymywać cały czas kontakt. W drugiej połowie zespół Legii przyśpieszył, dobrze grając również w obronie co przyniosło jednobramkową przewagę na koniec trzeciej kwarty.

W czwartej kwarcie cały czas zespołem przeważajacym była Legia , a po kolejnym, trzecim wykluczeniu Michalskiego nasz zespół już nie miał argumentów do przechylenia zwycięstwa na swoją korzyść. Końcowy wynik to 12:8 dla Legii. W dzisiejszym meczu na pewno zabrako dynamiki w ataku i obronie. Zbyt łatwo traciliśmy piłkę w ataku i nie wykorzytywaliśmy przewag po wykluczeniu czy przewag z kontrataków. Również okazało się, że brak wartościowych zmienników dla podstawowej siódemki. Podsumowując trener Edward Kujawa musi pilnie odbudowac drużyne przed trudnym wyjazdowym dwumeczem z Waterpolo Poznań.

Bramki dla Legii -> Szymański 2, Maciejewski 5, Oleksów 2, Ślusarczyk 1, Sypuła 2
Bramki dla ŁSTW Politechnika Łódzka Ocmer-> Michalski 2, Tomicevic 3, Knap 1, Sielski 1, Troczyński 1