ŁSTW PŁ Ocmer dwukrotnie wygrywa z Poznaniem

Dwukrotnym zwycięstwem zakończył się wyjazd naszych seniorów do Poznania. W sobotę po dosyć zaciętym meczu nasz zespół pokonał Waterpolo Poznań 12:9  (3:2; 2:3; 4:1; 3:3). Nasi zawodnicy grali od początku bardzo agresywnie co przyniosło skutek w zdecydowanej przewadze ilości wykluczeń na nasza korzyść 11 do 3. Jednak nie najlepiej rozgrywana przewaga spowodowała,  że spotkanie było zacięte do ostatniego gwizdka sędziego.

Sobota ŁSTW PŁ Ocmer vs Waterpolo Poznań 12:9 (3:2; 2:3; 4:1; 3:3). Bramki dla naszego zespołu zdobyli : Michalski 5, Bar 2, Sielski 2, Knap 1, Tomicevic 1, Dubelir 1

W niedzielnym rewanżu nasi zawodnicy od początku spotkania dominowali dzięki czemu po 3 kwarcie mieli przewagę  6 bramek i w czwartej kwarcie trener Kujawa dał odpoczać liderom zespołu wpuszczając do gry młodszych zawodników.

Niedziela: ŁSTW PŁ Ocmer vs Waterpolo Poznań 12:6 (4:2; 3:1; 2:0; 3:3). Bramki dla naszego zespołu zdobyli : Michalski 3, Dubelir 3, Troczyński 3, Sielski 2, Knap 1.

Mecze V kolejki Ekstraklasy były ostatnimi w tej rundzie rozgrywek. ŁSTW PŁ Ocmer zakończył ją na pierwszym miejscu z przewagą 4 punktów nad drugą w tabeli LEGIĄ W-wa.