Juniorzy Młodsi tylko z jedną wygraną

W rozegranej w Bytomiu II rundzie eliminacji Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych nasza drużyna pokonała GKPW Gorzów 20: 9 i doznała dwóch porażek. Z KSZO Ostrowiec 8:9 i Polonią Bytom 6:14. Z Polonią Bytom jeszcze za wczesnie, aby nawiązac walkę bo to bardzo mocna drużyna, ale już z Ostrowcem była szansa na zwycięstwo. Pomimo gorszego startu – po dwóch kwartach przegrywaliśmy 5:3 to kondycyjnie bardzo dobrze wytrzymaliśmy ten mecz wygrywają 4 kwartę i tylko zabrakło trochę czasu na uzyskanie remisu czy nawet wygranej. W każdym razie jest to dobry prognostyk przed kolejnymi meczami i liczymy na naszych juniorów, że już w następnych meczach nawiążą walkę czołówką. Kolejny turniej będzie rozegrany 3-4 kwietnia.

Wyniki meczów: ŁSTW – KSZO Ostrowiec 8:9 (1:2; 2:3; 2:2; 3:2)

ŁSTW – WTS Polonia Bytom 6:14 (2:1; 1:6; 1:4; 2:3)

ŁSTW – GKPW 59 Gorzów 20:9 (5:1; 5:2; 6:3; 4:3)