I Liga – w derbach Łodzi Politechnika Łódzka lepsza od Uniwersytetu Łódzkiego

W inauguracyjnym meczu I ligi Seniorów ŁSTW Politechnika Łódzka wygrywa z Neptunem Uniwersytet Łódzki 13:10. Faworytem spotkania był Neptun UŁ tym bardziej że nasz zespół przystąpił do meczu bez kilku podstawowych zawodników. Początek meczu to niepodziewane prowadzenie politechniki nawet 5:0, ale na koniec kwarty uniwersytet zdobył z naszych błędów 2 bramki. Kolejna kwarta wygrana przez zespół Neptuna UŁ 4:1 i połowa spotkania zakończyła się remisem 6:6. W trzeciej kwarcie kolejną bramkę zdobył Neptun UŁ i wydawało się, że przewaga uniwersytetu będzie rosła tym bardziej, że w politechnice zakończył grę z powodu trzech wykluczeń kierujący grą Gidaszewski.  Po trzech kwartach wynik był dalej remisowy 3:3. Jednak ostatania kwarta to popis gry Zawodników ŁSTW Politechnika Łodzka. Pomimo zmęczenia świetnie pracowali w obronie odbierając wiele piłek i wyprowadzając kontry. Skutecznymi strzałami z drugiej linii popisywali się doświadczony Skrzypiński czy debiutujący w tej klasie rozgrywek junior Dominik Garbolewski. Wynik meczu na 13:10 dla ŁSTW PŁ ustalił ładnym strzałem Garbolewski na minutę przed końcem.
ŁSTW PŁ wystąpił w składzie: Kotaś (bramkarz), Wulkiewicz, Zdziech, Gidaszewski, Skrzypiński, Brzeski, Cichoń, Biniaszczyk, Garbolewski, Sylwestrowicz(bramkarz). Cały zespół zasłużył na wyróżnienie. Doświadczeni: Skrzypiński, Wulkiewicz, Cichoń, czy powracający podługiej przerwie do treningów Gidaszewski skutecznie kierowali grą. Z kolei młodzi Brzeski, Zdziech, Garbolewski, Biniaszczyk bez obaw atakowali bardziej doświadczonych zawodników Neptuna UŁ.  Klasę samą w sobie pokazał na bramce Wojtek Kotas broniąc wiele trudnych strzałów w tym bardzo ważny dla przebiegu meczu rzut  karny w trzeciej kwarcie. Gratulujemy!
ŁSTW PŁ vs Neptun UŁ 13:10
bramki: Skrzypiński 6, Gidaszewski 2, Wulkiewicz1, Cichoń 1, Garbolewski 1, Brzeski 1, Zdziech 1,