QED Edukacja nowym Partnerem ŁSTW Ocmer

Miło nam poinformować, że kolejnym Partnerem Łódzkiego Sportowego Towarzystwa Waterpolowego została Grupa edukacyjna QED EdukacjaQED Edukacja łączy w sobie tradycję nauczania – popartą przeszło dwudziestopięcioletnim doświadczeniem – z nowoczesnym podejściem do procesu kształcenia. W QED Edukacja wierzymy, że aby osiągnąć sukces zawodowy niezbędna jest PASJA do tego, co się robi. Wierzymy, że dzieląc tę PASJĘ z młodymi ludźmi, którzy podejmują u nas NAUKĘ możemy dać im ZAWÓD, z którego będą dumni i który będą wykonywać z pełnym zaangażowaniem.
PASJA-NAUKA-ZAWÓD to proces, który wg nas jest kluczem do sukcesu i którym „zarażamy” młodzież, a dzięki temu, że w naszych szkołach stawiamy na praktykę, Absolwenci są poszukiwanymi specjalistami na rynku pracy.
W skład Grupy QED Edukacja wchodzi pięć szkół na różnym poziomie kształcenia:

Wyższa Szkoła Kosmetyki i Nauk o Zdrowiu w Łodzi, która prowadzi studia na kierunku KOSMETOLOGIA, na poziomie licencjackim, magisterskim, a także studia podyplomowe

Publiczna Policealna Szkoła Kosmetyczna, kształcąca bezpłatnie na kierunku TECHNIK USŁUG KOSMETYCZNYCH. Szkoła wyróżniona ORŁEM EDUKACJI!

 

Policealna Szkoła Medyczna, kształcąca bezpłatnie na kierunku TECHNIK MASAŻYSTA

 

Akademickie Liceum Ogólnokształcące Wyższej Szkoły Kosmetyki i Nauk o Zdrowiu w Łodzi, które przygotowuje młodzież do egzaminu maturalnego w klasach o profilu kosmetycznym oraz sportowym

Technikum Administracyjno-Usługowe kształcące na kierunku TECHNIK LOGISTYK