Udany rewanż juniorów z KSZO Ostrowiec

W porannej sesji nasi juniorzy wygrali z KSZO Ostrowiec 13:9. Nasi zawodnicy rozpoczęli spotkanie bardzo skoncentrowani prowadząc po 4 minutach pierwszej kwarty 3:0 po bramkach Janka Brzeskiego i Grzegorza Zemło. W końcówce kwarty KSZO zdobyło 2 bramki i kwarta zakończyła się wynikiem3;2 dla naszego zespołu.

Druga kwarta to kwarta walki. Już na początku KZSO wyrównało na 3:3 , aby za chwilę objąć prowadzenie 3:4. Jednak po niespełna minucie ponownie po bramkach Zemło i Brzeskiego wyszliśmy na prowadzenie 5:4, kończąc połowę spotkania wynikiem 6:5 po bramce Kacpra Zdziech. W trzeciej kwarcie gole Brzeskiego, Zemło i Dominika Garbolewskiego pozwoliły odskoczyć na bezpieczną trzy bramkową przewagę 9:6.

W ostatniej kwarcie nasi zawodnicy przez cały czas kontrolowali mecz mając 4 minuty przed końcem spotkania nawet 5 bramek przewagi( 11:6). Spotkanie zakończyło się wynikiem 13:9 dla naszego zespołu. Jak po meczu podkreślił trener E.Kujawa cały zespół zasłużył na pochwałę za agresywna grę w obronie ( 5 wykluczeń i 2 karne) jak i atak pozycyjny i kontrataki. W naszej drużynie wyróżnili się Zemło i Brzeski oraz świetnie broniący bramki Tomasz Wiśniewski.

ŁSTW vs KSZO Ostrowiec 13:9 (3:2,3:3,3:1,4:3)
Bramki dla ŁSTW: Zemło 6, Brzeski 4, Zdziech 2, Garbolewski 1