ŁSTW z brązowym medalem w Mistrzostwach Polski Młodzieżowca U-23

W rozegranym 2 i 3 marca w Gliwicach Mistrzostwach Polski Młodzieżowca U-23 nasi zawodnicy wywalczyli brązowy medal. Mistrzostwo Polski i złoty medal zdobył WTS Polonia Bytom, a srebro AZS Uniwersytet Warszawski. Nasz zespół przystępował do turnieju finałowego z cichymi nadziejami nawet na złoto. Niestety już pierwszy mecz z WTS Polonia Bytom zakończył się naszą porażką. Mecz z bytomianami rozpoczęliśmy źle, popełniając dużo błędów w obronie, a w ataku nie wykorzystywaliśmy kilku przewag i kontr. Po dwóch kwartach przegrywaliśmy 4:10. W trzeciej kwarcie zaczęliśmy wreszcie grać swoją grę i w połowie ostatniej, czwartej kwarty doprowadziliśmy do stanu 10:11 dla Polonii.  Niestety kolejna nasza strata i podyktowany przeciwko nam rzut karny nie pozwoliły na odwrócenie wyniku i mecz zakończył się wynikiem 15:11 dla WTS Polonia Bytom.  Kolejne popołudniowe spotkanie z faworytem finałów AZS UW rozpoczęliśmy z konieczną koncentrację i po 3 kwartach prowadziliśmy 2 bramkami. Niestety w połowie czwartej kwarty, po wykluczeniu Maciejewskiego z prawem zamiany rozsypała się nasza gra, a  warszawiacy zdobyli zwycięską bramkę na 12 sekund przed zakończeniem czasu gry. Końcowy wynik to 11:10 dla AZS UW.
Ostatni niedzielny mecz o trzecie miejsce i brązowy medal to właściwie małe derby bo naszym rywalem była łódzka drużyna Neptun UŁ. To spotkanie przebiegało zgodnie z założeniami trenera Kujawy. Po pierwszej połowie prowadziliśmy 11:4 nie pozwalając zawodnikom Neptuna na nawiązanie gry. Mecz  zakończył się wynikiem 16:6 dla nas.
W Gliwicach wystąpiliśmy w składzie:
Kotas Wojtek(bramkarz), Wulkiewicz Adrian, Stasiak Miłosz, Gidaszewski Wiktor, Opas Marcin, Dubelir Staszek, Zdziech Kacper, Brzeski Jan, Cichoń Maciej, Biniaszczyk Konrad, Sielski Dominik, Maciejewski Andrzej, Malinowski Bartosz( bramkarz)