ŁSTW Ocmer docenione przez władze Łodzi.

Nie tylko kibice doceniają wyniki sportowe osiągane przez naszych waterpolistów.
Nasze sukcesy również dostrzegają władze Łodzi co znalazło odzwierciedlenie w przyznanych nagrodach i wyróżnieniach dla naszej drużyny.
I tak uchwałą z 10 października 2018 Rada Miejska w Łodzi nadała Łódzkiemu Sportowemu Towarzystwu Sportowemu odznakę „Za zasługi dla Miasta Łodzi”.  Odznakę odebrał wiceprezes łstw Pan Krzysztof Bednarek.

Również łódzki magistrat docenił osiągnięte przez naszą drużynę seniorów ŁSTW Ocmer wyniki sportowe (18 tytuł Mistrza Polski i Puchar Polski 2018) przyznając nagrodę finansową w wysokości 60tyś. pln. Na spotkaniu nasz klub reprezentowali oprócz trenera Edwarda Kujawy reprezentanci polski juniorów Janek Brzeski i Miłosz Stasiak.

Co więcej decyzją UMŁ również został wyróżniony i nagrodzony trener Edward Kujawa za osiągniecie wysokich wyników sportowych we współzawodnictwie krajowym w 2018roku.

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.