II runda eliminacji Mistrzostw Polski Młodzików – wygrane z Neptunem i Pałacem Młodzieży W-wa

W rozgrywanej w Bytomiu II rundzie eliminacji do Mistrzostw Polski Młodzików w porannej sesji nasi młodzicy łatwo wygrali z lokalnym rywalem Neptunem Łódź 19:2.   Po pierwszej połowie prowadziliśmy 8:0 ( 2:0 i 6:0) i wyraźna dominacja naszej drużyny również była widoczna w kwarcie III (7:1) i IV kwarcie (4:1).
W sobotnich meczach w sesji porannej przegraliśmy z WTS Polonia Bytom 6:12. O ile można było się spodziewać trudnego meczu z gospodarzami turnieju to trochę zaskakują rozmiary przegranej. Po wyrównanej I kwarcie, niespodziewanie wysoko przegrana II kwart 1:5 pozwoliła w drugiej połowie bytomianom kontrolować mecz do ostatniego gwizdka sędziego kończąc spotkanie wynikiem 6:12.
W sesji południowej, do meczu z Pałacem Młodzieży W-wa przystępowaliśmy jako faworyt i tak wyglądało to spotkanie. Po dobrej pierwszej kwarcie 4:0, nieznaczna przegrana w drugiej 2:3. Po reprymendzie trenera Bara w drugiej połowie kontrolowaliśmy przebieg meczy wygrywając kwarty odpowiednio 2:0 i 4:2. Wynik końcowy 12:5.
W niedzielnym meczu górą był faworyt rozgrywek KSZO Ostrowiec wygrywając z nami 11:5.
Kolejna,  III runda eliminacyji będzie rozegrana 13-15 maja w Warszawie.

ŁSTW vs Neptun Łódź 19:2
Bramki dla ŁSTW :  Kacper Zdziech 4, Bartek Kobus 3, Max Chałaj 1, Filip Miller 2, Tomasz Podsędowski 2, Filip Konopka 2, Piotr Szczepanik 2, Damian Jagiełło 3,

WTS Polonia Bytom vs  ŁSTW  12:6  ( 2:1, 5:1; 1:1; 4:3)

ŁSTW vs Pałac Młodzieży W-wa  12:5 (4:0,2:3,2:0,4:2)

KSZO Ostrowiec vs ŁSTW  11:5 (3:2,3:0,2:1,3:2)