Drugi mecz i drugie zwycięstwo LSTW Ocmer vs Waterpolo Poznań 14:6

Nie było niespodzianki w rewanżowym spotkaniu pomiędzy ŁSTW Ocmer i Waterpolo Poznań. Podobne jak w sobotnim meczy zaczęliśmy od mocnego uderzenia i po bramkach Chupriny, Michalskiego, Knapa i Troczyńskiego na koniec pierwszej kwarty prowadziliśmy 5:0. W kolejnych kwartach spokojnie kontrolowaliśmy mecz, a całe spotkanie zakończyło się wynikiem 14:6. Trener Kujawa w drugiej połowie mógł skorzystać z całego składu dość mocno rotując zawodnikami. W naszym zespole zdecydowanie dobre zawody grał najlepszy na boisku doświadczony Grzegorz Knap zdobywając bramkę, wypracowując 2 karne, dwa wykluczenia, trzy asysty oraz mądrze rozgrywając piłkę. Dobrą jakość gry utrzymywał także Chuprina nękając poznaniaków szybkimi kontrami  (3 bramki) , a Dubelir pokazał kilka bardzo efektownych technicznych strzałów dających 3 bramki. Nieźle zaprezentowali się również nasi młodzi zawodnicy (Brzeski, Stasiak, Opas, Gidaszewski i Sielski), którzy mimo przewagi fizycznej poznaniaków,  agresywnością i zaangażowaniem sprawiali przeciwnikowi sporo kłopotów zarówno w obronie jak i w ataku.

Podsumowując, w dwumeczu byliśmy lepsi od poznaniaków w każdym elemencie gry. Szczególnie cieszy dobra, twarda obrona i skuteczne wyprowadzanie kontrataków, które w większości kończyły się zdobyciem bramki lub wykluczeniem.
Kolejne mecze Ekstraklasy (IV runda) za trzy tygodnie 24/25 listopada z UKPW Legia Warszawa w Warszawie. A już za tydzień – 9-11 listopada będziemy mieli możliwość sprawdzenia się w międzynarodowej rywalizacji na turnieju w Sztokholmie „Movember Cup 2018″”.  Wkrótce więcej szczegółów.

niedziela 4 listopada
ŁSTW Ocmer vs Waterpolo Poznań 14:6 (5:0; 3:2; 3:1; 3:3)
ŁSTW Ocmer: Szabłowski (12/4 obronione/nieobronione), Knap(1 bramka), Opas, Gidaszewski, Stasiak, Dubelir ( 3 bramki), Michalski ( 4 bramki), Brzeski, Troczyński ( 2 bramki), Chuprina (3 bramki), Bar ( 1 bramka), Sielski, Kotaś ( 3/3 obronione/nieobronione)