17:10 ŁSTW Ocmer pokonał ALFA JOB HR Gorzów Wlkp. w III rundzie Ekstraklasy

ŁSTW Ocmer pokonał w sobotnim meczu ALFA JOB HR Gorzów Wlkp. 17:10. Nasz zespół rozpoczął spotkanie bardzo skoncentrowany i dzięki bardzo dobrej grze w obronie po pierwszych dwóch kwartach prowadziliśmy 8:2. Prowadzenie mogło być wyższe, ale nie wykorzystaliśmy dwóch rzutów karnych, a kilka kontrataków nie zakończyliśmy strzałem. W drugiej połowie nasi zawodnicy trochę „poluzowali” szyki obronne i gorzowianie strzelili klika łatwych bramek.  Jednak mecz był już całkowicie pod kontrolą naszych zawodników i końcowe zwycięstwo naszego zespołu nie było zagrożone. Świetne zawody rozegrali kapitan drużyny Piotr Michalski, Grzegorz Knap i tradycyjnie już rewelacyjnie broniący Janek Szabłowski. W niedzielę rewanż o godz. 10.30 w Zatoce Sportu.
Zapraszamy !

ŁSTW Ocmer vs ALFA JOB HR Gorzów Wlkp 17:10 (4:0; 4:2; 4:3; 5:5)
Bramki: Michalski 6, Maciejewski 3, Chuprina 2, Kalata 2, Czapczyński 1, , Sielski 1, Troczyński 1, Bar 1